MENU

Trychologia

Leczenie oraz pielęgnacja skóry głowy i włosów
Dokonujemy dogłębnej diagnozy schorzeń skóry głowy pomagając pacjentowi znaleźć najlepszy sposób na ich wyleczenie.
Trychologia w Inhype Clinic - to wspólny projekt z Hair-med, firmą posiadającą 7 letnie doświadczenie w leczeniu oraz pielęgnacji skóry głowy i włosów.
wypadanie włosów, łysienie
łojotok
łupież
atopowe zapalenie skóry głowy
łojotokowe zapalenie skóry
łuszczyca
sucha i wrażliwa skóra głowy
zniszczone włosy
usuwanie zaskórników
oczyszczanie twarzy od zanieczyszczeń
hydrafacial - nawilżenie cery
jak zwęzić rozszerzone pory
zdrowa skóra bez podkładu
zdrowa skóra bez podkładu
zdrowa skóra bez podkładu
zdrowa skóra bez podkładu
Pomożemy Ci z takimi problemami, jak:
zapisz się na zabieg oczyszczania twarzy
Wykonujemy profesjonalną diagnostykę oraz leczenie problemów związanych ze skórą głowy i włosami
Wszystkie wykonywane w naszej klinice zabiegi poprzedzone są pełną procedurą diagnostyczną polegająca na przeprowadzeniu z pacjentem szczegółowego wywiadu, zleceniu niezbędnych badań medycznych oraz wykonaniu specjalistycznego badania skóry głowy.
1
DIAGNOSTYKA
2
LECZENIE
W leczeniu problemów z włosami oraz ze skórą głowy stosujemy zabiegi z udziałem infuzji tlenowej. Polegają one na aplikowaniu bezpośrednio na skórę głowy aktywnych cząsteczek tlenu, które wzmacniają cebulki włosów, pobudzają organizm do wzmożonej produkcji nowych oraz w rezultacie powstrzymują proces wypadania włosów i przyspieszają ich odrastanie.

Posiadamy nowoczesne urządzenia wspomagające leczenie i diagnostykę

Hair-med jest importerem i dystrybutorem aparatów do badania skóry głowy i włosów.
Od 2005 roku współpracujemy z firma Aram Huvis – światowym liderem w produkcji urządzeń do diagnozy skóry głowy i włosów.

umów się na zabieg oczyszczania twarzy warszawa
Zabiegi trychologiczne
W zależności od rodzaju problemu zdrowotnego oraz stopnia jego zaawansowania, wykonuje się jeden zabieg lub serię
Kompleksne badanie trychologiczne
Jego celem jest zapoznanie się ze stanem dotkniętych chorobą rejonów oraz postawienie diagnozy i wydanie dyspozycji dotyczących dalszego leczenia.
Analiza pierwiastkowa włosa
To nowoczesna metoda diagnostyczna pozwalająca określić skład mineralny włosów, co jednocześnie jest mineralnym stanem zdrowia człowieka. Wyniki badań określają zawartość makro- i mikroelementów oraz metali toksycznych w organizmie.
Mezoterapia igłowa skóry głowy
Jest to zabieg o małej inwazyjności, polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy strzykawką z bardzo cienką igłą w celu wprowadzenia w nią substancji, które mają za zadanie pobudzanie wzrostu włosów oraz hamowanie ich wypadania.
Mezoterapia igłowa Dr Czyj Hair Filler
To innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Terapia powoduje odżywienie i pogrubienie włosa.
Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym
To zabieg polegający na wstrzykiwaniu osocza uzyskanego z krwi pacjenta. Zabieg ten hamuje nadmierne wypadanie włosów i stymuluje porost nowych włosów. Odwirowana krew jest źródłem płytek krwi i czynników wzrostu, które stymulują mieszki włosowe do pracy.
Infuzja tlenowa skóry
To jeden z najnowocześniejszych, bezinwazyjnych i bezbolesnych zabiegów, który hamuje nadmierne wypadanie włosów i przeciwdziała innym schorzeniom skóry głowy.
Capilaser
Capilaser jest urządzeniem nakierowanym na osoby z problemem łysienia, wypadania włosów i łamania. Poprawia mikrokrążenie i pobudza mieszki włosowe do pracy, poprzez zwiększoną ilość energii komórkowej, substancji odżywczych i tlenu. Po wchłonięciu energii przez skórę głowy, komórki zostają pobudzone i odżywione.
Światłoterapia LED
to innowacyjna metoda walki ze schorzeniami skóry głowy. Lampy LED emitują światło widzialne, o różnej długości fali, które odpowiada różnym barwom światła. Zabiegi z wykorzystaniem światła LED są bezbolesne, szybkie i bezpieczne. Każda z nich wykazuje inne działanie, m.in.: pobudza mikrokrążenie, działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, przeciwłojotokowo, reguluje procesy złuszczania, przyspiesza gojenie.
Mikropigmentacja skóry głowy
Mikropigmentacja skóry głowy to aktualnie jedna z najnowocześniejszych metod związanych z trychologią. Ma ona pomóc osobom łysiejącym lub z bliznami na obszarze skóry głowy, ale także brody czy wzgórka łonowego. Zabieg dedykowany jest obu płciom.

Nubea

Wszystkie schorzenia skóry głowy i włosów leczymy produktami włoskiej marki Nubea. To ekologiczne kosmetyki, testowane klinicznie i dermatologicznie. Zakup produktów Nubea jest możliwy wyłącznie po konsultacji u trychologa.

Naturalne i dermokosmetykowe formuły 8 rodzin Nubeà, opracowane w oparciu o specjalną synergię między olejkami eterycznymi i ekstraktami roślinnymi. Można stosować osobomom po nowotworach oraz kobietom w ciąży.
umów się na zabieg oczyszczania twarzy warszawa
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
INHYPE CLINIC

ul. Twarda18, 4 piętro
00-105 Warszawa


Telefon: +48 576 866 569
E-mail:
kontakt@inhypeclinic.pl
Śledż nas w mediach społecznościowych: